• English
  • Slovensky

VYSKÚŠAJ ZUNO A NEPLAŤ ZBYTOČNÉ POPLATKY

Vyplň tieto údaje a čoskoro budeš môcť začať využívať všetky služby, ktoré ZUNO ponúka.

Tvoje osobné údaje
Zadaj svoje meno aj s diakritikou. Ak máš dve krstné mená, zadaj ich do tohto poľa.
Zadaj svoje priezvisko aj s diakritikou. Ak máš dve priezviská, zadaj ich do tohto poľa.
Rodné priezvisko matky bude slúžiť ako ďalší údaj pre lepšiu identifikáciu.
Rodné číslo zadaj bez lomítka.
Zadaj s veľkými písmenami a bez medzier. (Príklad OP123456)
Pokiaľ má tvoj doklad neobmedzenú platnosť, zvoľ dátum 31.12.2099
Vyber svoje povolanie zo zoznamu.
Adresa trvalého pobytu
Korešpondenčná adresaTúto adresu si môžeš kedykoľvek zmeniť cez online banking alebo kontaktné centrum.
Adresa doručenia kuriéromNa túto adresu ti kuriér doručí uvítací balíček so zmluvou.
Na túto adresu ti doručíme zmluvu. Čoskoro ťa bude kontaktovať kuriér, dohodne si s tebou čas doručenia a všetko ostatné.
Kontaktné údaje
Na toto číslo mobilu ti budeme zasielať sms kódy, informačné sms-ky a sms-ky o platbách. Ak to bude niekedy potrebné, budeme ťa na tomto čísle kontaktovať.
Na tomto čísle ťa budeme kontaktovať, ak ťa nezastihneme na prvom čísle. Môže to byť ďalší mobil alebo pevná linka.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účel aktívneho informovania o ZUNO, produktoch a službách ZUNO a iných subjektov v rozsahu: meno, priezvisko, povolanie, adresa trvalého pobytu, korešpondenčná adresa, mobilný tel., e-mail, poskytované služby a história zaslaných oznamov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov, na dobu troch rokov od udelenia súhlasu, pokiaľ došlo k uzatvoreniu Zmluvy, tak po dobu jej trvania. Som si vedomý, že (i) tento súhlas je dobrovoľný, (ii) mám právo ho kedykoľvek odvolať a (iii) v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov mám právo na základe písomnej žiadosti požadovať informácie o tom, či sú alebo nie sú osobné údaje o mne spracúvané; informácie o spracúvaní mojich osobných údajov; presné informácie o zdroji, z ktorého boli moje osobné údaje získané; zoznam mojich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania; opravu alebo likvidáciu mojich osobných údajov, ktoré sú neaktuálne, skončil účel ich spracúvania alebo pri ich spracúvaní došlo k porušeniu Zákona o ochrane osobných údajov. Ďalšie práva dotknutej osoby obsahuje § 28 Zákona o ochrane osobných údajov. Informácia o prípadných tretích stranách a sprostredkovateľoch je dostupná na www.zuno.sk v casti ochrana súkromia.
Nemusíš sa báť, ozveme sa ti len ak to naozaj bude stáť za to. Súhlas môžeš jednoducho odvolať.
Vyskúšaj si ÚČET PLUS na 3 mesiace bez poplatkov Po dobu 3 kalendárnych mesiacov si môžeš ÚČET PLUS vyskúšať bez toho, aby sme ti zaň účtovali mesačný poplatok.
ÚČET PLUS je ​​ako stvorený pre aktívne využívanie. Obsahuje všetko, čo od bankového účtu môžeš očakávať a k tomu ďalšie výhody: výbery zo všetkých bankomatov Tatra banky od 50 EUR za 0 EUR, poistenie tvojich kariet, SMS o všetkých pohyboch na tvojich účtoch, okrem platieb medzi tvojimi účtami, a tých, ktoré zadáš prostredníctvom ZUNO Pay, možnosť čerpať z REZERVY až 100 EUR bez úrokov a mesačný poplatok za PLATINOVÚ KREDITKU znížený na 2,50 EUR.
KARTA
KARTA ťa nič nestoji. K ÚČTU aj ÚČTU PLUS ju máš za 0 EUR.
Za 0 EUR máš aj akékoľvek platby KARTOU. Je jedno, či platíš doma alebo v zahraničí.
Pri bezkontaktnom platení čiastky do 20 EUR nie je nutné zadávať PIN kód.
A výbery v sieti bankomatov Tatra banky máš s KARTOU od ZUNO vždy výhodnejšie.
Ak si zvolíš túto možnosť, tvoja KARTA ti bude zaslaná hneď po aktivácii ÚČTU
Vytvor si vlastný PIN kód, ktorým budeš potvrdzovať kartové transakcie. PIN musí obsahovať 4 číslice, ktoré nemôžu byť rovnaké ani po sebe nasledujúce. PIN si dobre zapamätaj, budeš ho potrebovať pri platbe a výbere hotovosti KARTOU.
Vytvor si vlastné heslo do online bankingu. Budeš ho potrebovať pri každom prihlásení. Dobre si ho zapamätaj.
Je ľahšie si zapamätať vetu ako kód. Napríklad, heslo “dnes2JE*pekny6DEN” si ľahko zapamätáš vetou: “dnes je pekny den” v kombinácii “2*6”. Takto získaš veľmi silné heslo.